ارائه محصولات در زمینه جلوگیری از خرابی حل هوشمندانه مشکل سیستم های حرارتی/برودتی تخصص ماست.

رسالت پیاکو در زمینه گرمایش، پیش گیری از آسیب های ناشی از رسوب آهکی و خوردگی در سیستم های گرمایش مرکزی و آبگرم بهداشتی (مصرفی) و افزایش راندمان و طول عمر مفید این سیستم هاست.

رسالت پیاکو در زمینه سرمایش، احیای سیستم سرمایش تراکمی، باز گرداندن حالت ایده آل کارکرد سیستم، افزایش راندمان و طول عمر مفید سیستم های تراکمی از قبیل خودرو، یخچال، کولر گازی و چیلرها می باشد.

تاریخچه پیاکو

پیاکو در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه محصولات پرکاربرد و مدرن در صنعت تاسیسات و ساختمان و با هدف ارائه راهکارهای نوین، خلاقانه، موثر و سبز به مشتریان راه اندازی شده است.

در اولین سال فعالیت، این شرکت با ارائه محصولات شرکت های RBM و EUROTIS ایتالیا و ADEY انگلستان فعالیت خود در زمینه گرمایش و راهکارهای نوین آن آغاز نمود.

در سال ۱۳۹۷ با هدف گسترش سبد محصولات خود در زمینه های سرمایش و خودرو، محصولات ERRECOM ایتالیا را به مشتریان خود ارائه نموده است.

همچنین پیاکو در سال ۱۳۹۷ اقدام به طراحی، ثبت و تولید فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش با نام MAGY نمود.

در ابتدای سال ۹۸، این مجموعه با همکاری یکی از بزرگترین سازندگان محلول های افزودنی به سیستم های گرمایشی، اقدام به تولید محلول های کاربردی به عنوان افزودنی های سیستم های گرمایشی نموده است.
در ادامه توسعه پیاکو، درسال ۹۸ فیلترهای مغناطیسی موتورخانه (از سایز ۱ اینچ تا 12 اینچ) به سبد محصولات پیاکو اضافه گردید.
در سال ۹۹، دو محصول جدید با نام های فیلتر ضد رسوب آهکی (پلیدو) و فیلتر مغناطیسی مگ پرو به سبد محصولات این شرکت اضافه گردیده است که هر دوی این محصولات، به عنوان انقلابی در صنعت تاسیسات ایران تلقی می شوند و با استقبال گسترده از سمت همکاران روبرو شده است.
یکی دیگر از محصولات ارائه شده در این سال کیت شستشوی  مدار گرمایش با نام تجاری دوال واش  بود که به همراه چکش ویبره ای رادیاتور (VIbra Max) به عنوان ابزار کار تکنسین ها برای ارائه خدمت به مشتری بود.
در سال 1400 دو محصول دیگر به سبد محصولات پیاکو اضافه گردید. محصول اول فیلتر مغناطیسی مگنوس با سایز 1 اینچ بود که مناسب برای موتورخانه های کوچک، پکیج های زمین و پکی های توان بالا می باشد. محصول دیگر ارائه شده در سال 1400 نسل دوم فیلتر مغناطیسی مگی با نام مگی 2 می باشد که نسخه بهبود یافته  از مگی در نظر گرفته می شود.

مشتریان پیاکو

علامت احترام به مشتریان

شرکت گسترش تاسیسات پیکان دارای دو برند پیاکو و کالدو می باشد که رسالت پیاکو تولید قطعات و تجهیزات در راستای نگهداری و تعمیرات مدرن سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و در کالدو تامین قطعات کاربردی در صنعت تاسیسات مد نظر می باشد.

مشتریان ما فروشندگان، ارائه دهندگان خدمات و کاربران سیستم های سرمایشی، گرمایشی و خودرو هستند و رسالت ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین محصولات و خدمات به مشتریان می باشد.

از ارزش های کلیدی در توسعه پیاکو کمک به حفظ محیط زیست، حفظ سرمایه مشتریان و توسعه پایدار مبتنی بر ارزش ها می باشد.

تیم پیاکو

پیاکو مجموعه ای متشکل از اعضای جوان، با تکیه بر دانش فنی بالا و اطلاعات بروز دنیا در زمینه نگهداری و تعمیرات مدرن سیستم های سرمایشی  و گرمایشی است.

هدف پیاکو، کاهش زمان سرویس و نگهداری سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و به همین منظور اعضای تیم پیاکو، تمام وقت خود را صرف ارائه تکنولوژی و راهکارهای نوین و خلاقانه برای جلوگیری و یا رفع اینگونه مشکلات کرده است.