پیاکو نام تجاری ثبت شده متعلق به شرکت «گشترش تاسیسات پیکان» می‌باشد.

پیاکو در پروژه‌‌‌های خانگی و صنعتی در کنار شماست

رسالت پیاکو در زمینه گرمایش، پیش گیری از آسیب‌‌‌های ناشی از رسوب آهکی و خوردگی در سیستم‌‌‌های گرمایش مرکزی و آبگرم بهداشتی (مصرفی) و افزایش راندمان و طول عمر مفید این سیستم هاست.

رسالت پیاکو در زمینه سرمایش، احیای سیستم سرمایش تراکمی، باز گرداندن حالت ایده آل کارکرد سیستم، افزایش راندمان و طول عمر مفید سیستم‌‌‌های تراکمی‌از قبیل خودرو، یخچال، کولر گازی و چیلرها می‌باشد.

اخبار پیاکو

شما از این قسمت می‌توانید آخرین اخبار و اتفاقات پیاکو را دنبال نمایید.

نمایشگاه ها

شما از این قسمت می‌توانید نمایشگاه‌ها و تصاویر نمایشگاه‌‌‌های پیاکو را مشاهده نمایید.

تاریخچه پیاکو

پیاکو در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه محصولات پرکاربرد و مدرن در صنعت تاسیسات و ساختمان و با هدف ارائه راهکارهای نوین، خلاقانه، موثر و سبز به مشتریان راه اندازی شده است.

در اولین سال فعالیت، این شرکت با ارائه محصولات شرکت‌‌‌های RBM و EUROTIS ایتالیا و ADEY انگلستان فعالیت خود در زمینه گرمایش و راهکارهای نوین آن آغاز نمود.

در سال ۱۳۹۷ با هدف گسترش سبد محصولات خود در زمینه‌‌‌های سرمایش و خودرو، محصولات ERRECOM ایتالیا را به مشتریان خود ارائه نموده است.

همچنین پیاکو در سال ۱۳۹۷ اقدام به طراحی، ثبت و تولید فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش با نام MAGY نمود.

در ابتدای سال ۹۸، این مجموعه با همکاری یکی از بزرگترین سازندگان محلول‌‌‌های افزودنی به سیستم‌‌‌های گرمایشی، اقدام به تولید محلول‌‌‌های کاربردی به عنوان افزودنی‌‌‌های سیستم‌‌‌های گرمایشی نموده است.
در ادامه توسعه پیاکو، درسال ۹۸ فیلترهای مغناطیسی موتورخانه (از سایز ۱ اینچ تا ۸ اینچ) به سبد محصولات پیاکو اضافه گردید.
در سال ۹۹، دو محصول جدید با نام‌‌‌های فیلتر ضد رسوب آهکی (پولیدو) و فیلتر مغناطیسی مگ پرو به سبد محصولات این شرکت اضافه گردیده است که هر دوی این محصولات، به عنوان انقلابی در صنعت تاسیسات ایران تلقی می‌شوند و با اقبال گسترده از سمت همکاران روبرو شده است.

برند‌‌‌های متعلق به شرکت گسترش تاسیسات پیکان

پیاکو

تولید قطعات و تجهیزات در راستای نگهداری و تعمیرات مدرن سیستم‌‌‌های سرمایشی و گرمایشی

Caldo-Logo

کالدو

تامین قطعات مورد استفاده در صنعت تاسیسات

مشتریان پیاکو

شرکت گسترش تاسیسات پیکان دارای دو برند پیاکو و کالدو می‌باشد که رسالت پیاکو تولید قطعات و تجهیزات در راستای نگهداری و تعمیرات مدرن سیستم‌‌‌های سرمایشی و گرمایشی بوده و در کالدو تامین قطعات کاربردی در صنعت تاسیسات مد نظر می‌باشد.

مشتریان ما فروشندگان، ارائه دهندگان خدمات و کاربران سیستم‌‌‌های سرمایشی، گرمایشی و خودرو هستند و رسالت ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین محصولات و خدمات به مشتریان می‌باشد.

از ارزش‌‌‌های کلیدی در توسعه پیاکو کمک به حفظ محیط زیست، حفظ سرمایه مشتریان و توسعه پایدار مبتنی بر ارزش‌ها می‌باشد.

تیم پیاکو

پیاکو مجموعه ای متشکل از اعضای جوان، با تکیه بر دانش فنی بالا و اطلاعات بروز دنیا در زمینه نگهداری و تعمیرات مدرن سیستم‌‌‌های سرمایشی  و گرمایشی است.

هدف پیاکو، کاهش زمان سرویس و نگهداری سیستم‌‌‌های سرمایشی و گرمایشی بوده و به همین منظور اعضای تیم پیاکو، تمام وقت خود را صرف ارائه تکنولوژی و راهکارهای نوین و خلاقانه برای جلوگیری و یا رفع اینگونه مشکلات کرده است.

قبل از استفاده از محصول پیاکو
بعد از استفاده از محصول پیاکو
قبل از استفاده از محصول پیاکو
بعد از استفاده از محصول پیاکو
اسکرول به بالا