کلاس آموزشی در اردبیل
اخبار

کلاس آموزشی رایگان در اردبیل

بدینوسیه اعلام می‌دارد که چهارشنبه ۱۰ ام مهرماه ۹۸، پیاکو در شهر اردبیل، دوره آموزشی رایگان با عنوان محافظت و نگهداری مدرن سیستم‌‌‌های گرمایشی و سرمایش برگزار خواهد کرد. از علاقه مندان این شهر و شهرستان‌‌‌های اطراف، دعوت بعمل می‌آید جهت ثبت نام و هماهنگی، با تلفن ۰۲۱۸۸۸۶۴۶۹ تماس حاصل فرمایند.

مشاهده خبر
کلاس آموزشی در اراک
اخبار

کلاس آموزشی در اراک

بدینوسیه اعلام می‌دارد که شنبه ۶ ام مهرماه ۹۸، پیاکو در شهر اراک، دوره آموزشی رایگان با عنوان محافظت و نگهداری مدرن سیستم‌‌‌های گرمایشی و سرمایش برگزار خواهد کرد. از علاقه مندان این شهر و شهرستان‌‌‌های اطراف، دعوت بعمل می‌آید جهت ثبت نام و هماهنگی، با تلفن۰۲۱۸۸۸۶۴۶۹۴شرکت، تماس حاصل فرمایند.

مشاهده خبر
ساری مازندران
اخبار

کلاس آموزشی رایگان در ساری

بدینوسیه اعلام می‌دارد که چهارشنبه ۱۳ ام شهریورماه ۹۸، پیاکو در شهر ساری، دوره آموزشی رایگان با عنوان محافظت و نگهداری مدرن سیستم‌‌‌های گرمایشی و سرمایش برگزار خواهد کرد. از علاقه مندان این شهر و شهرستان‌‌‌های اطراف، دعوت بعمل می‌آید جهت ثبت نام و هماهنگی، با تلفن‌‌‌های ۰۹۱۱۸۲۹۹۷۰۰ یا ۰۹۳۶۶۶۱۶۱۹۴ تماس حاصل فرمایند. کلاس برگزار

مشاهده خبر
اخبار

کلاس آموزشی رایگان در کرمانشاه

بدینوسیه اعلام می‌دارد که شنبه و یکشنبه ۲۶ و ۲۷ ام مرداد ماه ۹۸، پیاکو در شهر کرمانشاه، دوره آموزشی رایگان با عنوان محافظت و نگهداری مدرن سیستم‌‌‌های گرمایشی و سرمایش برگزار خواهد کرد. از علاقه مندان کرمانشاهی، دعوت بعمل می‌آید جهت ثبت نام و هماهنگی، با تلفن 02188864694 تماس حاصل فرمایند.

مشاهده خبر
اخبار پیاکو
اخبار

و باز هم محصولی جدید از پیاکو

بار دیگر پیاکو در راستای رسالت خود که همانا ارائه محصولاتی نوین در جهت تعمیر و نگهداری مدرن سیستم‌‌‌های سرمایشی و گرمایشی است اقدام به تولید مشترک محلول‌‌‌های افزودنی مدار گرمایش نموده است. این محصول در چهار رنج مختلف با عناوین محلول محافظ، رفع صدای مبدل پکیج شوفاژ دیواری، شوینده مدار گرمایش و نشتی گیر

مشاهده خبر
اسکرول به بالا