درباره پیاکو

پیاکو در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه محصولات پرکاربرد و مدرن در صنعت تاسیسات و ساختمان و با هدف ارائه راهکارهای نوین، خلاقانه، موثر و سبز به مشتریان راه اندازی شده است.

در اولین سال فعالیت، این شرکت با ارائه محصولات شرکت های RBM و EUROTIS ایتالیا و ADEY انگلستان فعالیت خود در زمینه گرمایش و راهکارهای نوین آن آغاز نمود.

در سال ۱۳۹۷ با هدف گسترش سبد محصولات خود در زمینه های سرمایش و خودرو، محصولات ERRECOM ایتالیا را به مشتریان خود ارائه نموده است.

همچنین پیاکو در سال ۱۳۹۷ اقدام به طراحی، ثبت و تولید فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش با نام MAGy نمود.

مشتریان ما فروشندگان، ارائه دهندگان خدمات و کاربران سیستم های سرمایشی، گرمایشی و خودرو هستند و رسالت ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین محصولات و خدمات به مشتریان می باشد.

از ارزش های کلیدی در توسعه پیاکو کمک به حفظ محیط زیست، حفظ سرمایه مشتریان و توسعه پایدار مبتنی بر ارزش ها می باشد.

در حال حاضر پیاکو نمایندگی انحصاری ERRECOM، RBM و EUROTIS ایتالیا و ADEY انگلستان در ایران می باشد.


از محصولات ارائه شده در پیاکو علاوه بر محصولات معمول در صنف تاسیسات، از قبیل انواع فیلتر های مدار گرمایش و بهداشتی، شیر رادیاتور، شیر فشار شکن و شیر هواگیر می توان به محصولات نوین و بسیار کارآمد و موثر از قبیل محلول محافظ مدار گرمایش، محلول شستشوی مدار گرمایش، محلول رفع صدای مبدل اصلی، محلول نشتی گیر مدار گرمایش، سرنگ نشتی گیر مبرد سیکل تراکمی و افزاینده خنک کنندگی سیکل تراکمی اشاره نمود.